KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 6684023
nr 668 4023
Ikon
1700-/1800-tal, 28x23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 22 november 2010
kl 21:05:01
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
600 kr
6
650 kr
1.100 kr
7
800 kr
7
1.000 kr
1.400 kr
6
1.200 kr
6
1.500 kr
1.700 kr
8
1.700 kr
8
Ikon
Kondition: slitage, skador
nr 668 4023
Ikon
1700-/1800-tal, 28x23
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 1.800 kr |
måndag 22 november 2010 |